Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Suzuki Swift

Prodavam Suzuki Swift 95god.so atestiran plin ,registrirana

Цена:500 €

Suzuki Swift
1995
Скопје
250000 km
Бензин+Плин
2-3 врати
 

Објавен на: 16.10.2018
mobilen telefon

Prodavam nov LenovoK5 zlaten (dve god garancija) i gratis fotrola

Цена:4.000 €

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2018
LG televizor

Prodavam LG televizor 32inci

Цена:6.000 €

Струга
 

Објавен на: 14.02.2018
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка