Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
TV BEKO

Tv BEKO 51sm,socuvan i malku koristen.Tel. za kontakt 076/618 576

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 19.03.2015
Samsung – UN55C8000 – 55? LED-backlit LCD TV – 1080p FullHD

Samsung - UN55C8000 - 55? LED позадинско осветлување LCD телевизор - 1080p (FullHD) $ 1000USD
Samsung - UN46C6300 - 46? LED позадинско осветлување LCD телевизор - 1080p (FullHD) $ 450USD
Samsung ...

Цена:29.342 ден.

   

Објавен на: 18.03.2015
Neotpakuvan kupen pred 2 neddeli LCD SONY KDL32R410BBAEP

Televizorot e nov ne e otpakuvan i ima mnogu dobri karakteristiki. Morame da go prodademe zatoa sto se selime vo stranstvo.
Karakteristiki:
32" HD Rea dy LED TV, 1366x768
Motionflow XR 100 Hz

Цена:12.000 ден.

   

Објавен на: 16.03.2015
Zajam ponuda između pojedinih ozbiljne

Poštovani gospodine/gospođa
Nudimo financijskih kreditne potpore mikrofone u rasponu od 5.000€ do 15.000.000€ za bilo kojeg pojedinca ili proffesionel žele napraviti projekt izgra...

Цена:3 ден.

   

Објавен на: 16.02.2015
TV SONY 72 cm za delovi prodavam

tv-sony 72 cm star 10 god. i tv sony 55 cm star 20 god.

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.01.2015
SONY TV 72 CM za delovi prodavam

SONY TV 72 cm i SONY TV 55 cm vo funkcija

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.01.2015
ТВ стабилизатор за колекционери

ТВ стабилизатор за колекционери

Цена:По договор

   

Објавен на: 21.01.2015
Радио TELEKOMUNIKACIJE од 1960 година

Радио TELEKOMUNIKACIJE од 1960 година.

Цена:По договор

   

Објавен на: 21.01.2015
se prodava televizor original japonski ima i radio marka hitachi

televizorot e mal standard so 37 inchen ekran ima i radio vadi mnogu dobra i jasna slika vo boi ima mnogu glas se prodava hitno cenata e fiksna

Цена:50 €

   

Објавен на: 03.01.2015

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.11.2014

Цена:50 €

   

Објавен на: 03.11.2014
baram

tv marka elekta

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.10.2014
Prodavam stari neispravni televizori za delovi

Prodavam stari neispravni televizori za delovi od slednive marki: Sony 70 ekran, TEC 55 ekran, Fuego 55 ekran i Mediana NISHKI 60 ekran.
DRAGAN
MOB. 071 828 804
DOM. 02/ 2031-259

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.09.2014
3Д наочари Panasonic TY-EW3D3ME

Продавам активни 3Д наочари Panasonic TY-EW3D3ME-Medium,во одлична состојба, со кабел за полнење. Компатибилни со Panasonic Viera VT20,GT20,VT30,GT30,ST30,GT30,UT30.

Цена:2.500 ден.

   

Објавен на: 24.09.2014
prodavam drzac za projector

Prodavam plafonski drzac za projector marka toshiba izdrzlivost do 10kg nov neupotrebuvan

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.09.2014
TELEVIZOR

PRODAVAM POLOVEN TELEVIZOR SONI 70sm VO ODLICNA SOSTOJBA.

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 19.09.2014

Цена:6.000 ден.

   

Објавен на: 04.09.2014
ПРОФЕСИОНАЛЕН ТВ СЕРВИС ДИГИТАЛ

Тв сервис Дигитал врши професионални услуги од типот:
- Поправки на LCD и ПЛАЗМА и CRT телевизори (ФОТОАПАРАТИ, МОНИТОРИ, ПРИНТЕРИ) како и останати електронски уреди за широка потрошувачка. Даваме...

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.09.2014
Satelitska Antena

Se prodava satelitska antena so motor,lnb twin i reciver Dreambox.

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 26.08.2014
KUPUVAM FLES KARTICA KORG PA 80

KUPUVAM NOVA ILI POLOVNA FLES KARTICA KORG PA 80

MOB.077670032

Цена:1 €

   

Објавен на: 15.07.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка