TELEVIZOR

ЦЕНА: 4000 мкд

TELEVIZOR


PRODAVAM POLOVEN TELEVIZOR SONI 70sm VO ODLICNA SOSTOJBA.Град:
Skopje
Телефон:
070 44 55 66
Објавен на:
19.09.2014

ЦЕНА: 4000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Zoran Lazarovski
Град:
Skopje
Телефон:
070 44 55 66
Објавен на:
19.09.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка