3Д наочари Panasonic TY-EW3D3ME

ЦЕНА: 2500 мкд

3Д наочари Panasonic TY-EW3D3ME


Продавам активни 3Д наочари Panasonic TY-EW3D3ME-Medium,во одлична состојба, со кабел за полнење. Компатибилни со Panasonic Viera VT20,GT20,VT30,GT30,ST30,GT30,UT30.Град:
Скопје
Телефон:
071-35-88-89
Објавен на:
24.09.2014

ЦЕНА: 2500 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Јане Велески
Град:
Скопје
Телефон:
071-35-88-89
Објавен на:
24.09.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка