prodavam drzac za projector

ЦЕНА: По договор

prodavam drzac za projector


Prodavam plafonski drzac za projector marka toshiba izdrzlivost do 10kg nov neupotrebuvanИме:
Град:
skopje
Телефон:
071 824 492
Објавен на:
22.09.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
miki
Град:
skopje
Телефон:
071 824 492
Објавен на:
22.09.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка