Prodavam stari neispravni televizori za delovi

ЦЕНА: По договор

Prodavam stari neispravni televizori za delovi


Prodavam stari neispravni televizori za delovi od slednive marki: Sony 70 ekran, TEC 55 ekran, Fuego 55 ekran i Mediana NISHKI 60 ekran.
DRAGAN
MOB. 071 828 804
DOM. 02/ 2031-259Име:
Град:
SKOPJE
Телефон:
071828804
Објавен на:
28.09.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Darko K.
Град:
SKOPJE
Телефон:
071828804
Објавен на:
28.09.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка