Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
LG 60lf6300 Full HD LED-LCD Smart TV

Промо ПОНУДА !!! Купи 2 да добијат бесплатна 1. загарантирана понуда

Ние сме специјализирани во дистрибуцијата на електроника: како што се новиот iPhone, iPad, MacBook, Samsung, дигитални камери...

Цена:550 €

   

Објавен на: 28.04.2016
Televizija preku internet IPTV 250 kanali

Televizija Preku Internet. Poveke od 250 najpopularni kanali od regionot i stranstvo.
Sportski, Filmski, Dokumentarni, Muzicki....
Odlicen kvalitet na slika bez seckanje i prekinuvanje
cenata od...

Цена:10 €

   

Објавен на: 24.04.2016
---------UBEDLIVO NAJKVALITETEN SHARING ZA DREAMBOX------------

Super kvaliteten Cardsharing od Germanija od profesionalni golemi serveri nudime po 4 linii za klientite povelete vistinska ponuda.
Za podetalni informacii javete se montaza moze i preku teamview...

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 11.04.2016
финансирање на брзо и сериозноЗдраво г-дин / г-ѓа / Г-ца
Јас нудат заеми меѓу особено сериозни и многу брзо

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 13.02.2016
Grant novac kredita između pojedinih ozbiljne i brzo.

Grant novac kredita između pojedinih ozbiljne i brzo.
Zdravo
Okrenem svim pojedincima u potrebi za njihovo zajedničko I odobrava kredite od novca od 1000 € do 5.000.000 € za svakoga u m...

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 11.02.2016
ТHOMSON ТЕЛЕВИЗОР

СЕ ПРОДАВА THOMSON ФУНКЦИОНАЛЕН ТЕЛЕВИЗОР

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 27.01.2016
IPTV 200 KANALI

Televizija Preku Internet. Poveke od 250 najpopularni kanali od regionot i stranstvo.
Sportski, Filmski, Dokumentarni, Muzicki....
Odlicen kvalitet na slika bez seckanje i prekinuvanje
cenata od...

Цена:10 €

   

Објавен на: 23.01.2016
Pasivni 3d naocari (Пасивни 3д наочари)

Пасивни 3д наочари (поларизирани) изработени според интернационални стандарди (ИСО). Направена е споредба со 3д наочари од брендот LG. Констатирано е дека имаат значително подобар квалитет при след...

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 17.01.2016
KREDIT PONUDA BESPLATNO UNAPRIJED

KREDIT PONUDA BESPLATNO UNAPRIJED
Jeste li u potrazi za kredit hitno se
- Za nastavak svoje aktivnosti
- Obnoviti unutrašnjost vašeg stana, kuće, zgrada itd ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.12.2015
Телевизор

Продавам телевизор користен во добра состојба.

Цена:По договор

   

Објавен на: 31.08.2015
Половен ТВ Самсунг


Се продава половен ТВ Самсунг
Половен ТВ Сансунг СВ-29М064Н 230В 50херци 85 вати сив рамен екран со прогорено интегрално коло, друго се исправно со дал. управувач

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 26.08.2015
КУПУВАМ LCD или PLAZMA ТЕЛЕВИЗОР

Купувам исправен LCD или PLAZMA HD телевизор со HDMI влезови, со големина околу 40 инчи. 070-328 028

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.06.2015
Prodavam 2 satelitski risiveri tip DM 500-S

Celosno ispravni,dalecinsko,ispravuvac.

Цена:60 €

   

Објавен на: 23.05.2015

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 22.05.2015
TV Samsung PLANO CW 21A83N

Продавам TV Samsung PLANO CW 21A83N, со рамен екран, дијагонала 53 cm, SCART приклучок и A/V конектори. Во исправна состојба и со одлична слика.
Телефон за контакт: 070 243 154

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 27.04.2015
kamera za kola,crna kutija

novi
https://www.facebook.com/biser.ivanov.526

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 01.04.2015
Телевизор QUART Q210N

Продавам телевизор, марка QUART Q210N, во одлична состојба, без дефекти до сега, стар 5 години, екран 52 cm, со скард влез...

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 27.03.2015
Televizorce so RADIO

Televizorceto e vo odlicna sostojba raboti

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.03.2015
Televizor SAMSUNG

Televizorot raboti

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.03.2015
Satelitska antena

Antenata e kako nova zacuvana so motor i resiver

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.03.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка