Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
LCD TELEVIZORI I MONITORI – SERVIS

VRSIME POPRAVKA NA SITE MARKI LCD TELEVIZORI I MONITORI. IMAME GOLEM IZBOR NA REZERVNI DELOVI. VRSIME NARACKI ZA DELOVITE STO GI NEMAME. JAVETE SE SO DOVERBA!
IGOR, SIBIOS ELECTRONIC
02/6137312
...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 27.10.2012
Servis za Plazma televizori i servis za LCD televizori

Sibios Elektronik e specijaliziran servis za popravka na site marki LCD televizori,LED televizori,Plazmi I LCD ,LED monitori.
Brza dijagnoztika I kvalitetna popravka.

www.servislcd.com

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 27.10.2012
Kupuvam skype kamera TY-cc20w ili TY-cc10w za Panasonic tvTX-P50

Kupuvam skype kamera TY-cc20w ili TY-cc10w za Panasonic tvTX-P50
Porano gi davaa na promocija, pa dokolku znaete nekoj sto mu sedi taka, ne mu treba....075783596

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 10.10.2012
Продавам

Продавам комплет сателитска антена со дигитален ресивер и два конвертора.Продавам и DC кабел за Панасоник камера од постарите модели на камери,кабелот е непотребуван.

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.10.2012
Се продава Tv Samsung

Се продава Tv Samsung 81 cm
077-954-511

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.09.2012
TELEVIZOR EI NIS 6632

TELEVIZOROT E ISPRAVEN,RABOTI

Цена:400 ден.

   

Објавен на: 26.08.2012
Quadro TV - Televizor

Продавам телевизор Quadro 52цм со рамен екран, силни стерео звучници. Има рамка со убава чисто-бела боја. Користен е само 2 лета и работи одлично.

Цена:3.490 ден.

   

Објавен на: 15.08.2012
LED /LCD TELEVISIONS

We are the Supplier of wide range Original Led / Lcd Televisions, Printing / Coping / Scanning Machine , Computers And USB Flash Drives. We offer quick and traceable deliveries.We also give 1 year ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.08.2012
LCD televizor PANASONIC 32 inch

PRODAVAM LCD TV PANASONIC 32 DEFEKT VO EKRANOT POKAZUVA VERTIKALNI LINI VO BOI DONESEN OD SFAJCARIJA 1 GODINA STAR

Цена:65 €

   

Објавен на: 29.05.2012
Televizor LCD

Se prodava televizor LCD, marka Samung 56sm.

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 22.05.2012
PRODAVAM TV LG FLATRON 100Hz

Prodavam TV LG Flatron 100Hz ramen ekran 79sm. so dva skart priklucoci i tri AV priklucoci, so digital EYE(oko)so dalecinsko sve vo ispravna sostojba.Cena 6500den. tel.070/228-932

Цена:6.500 ден.

   

Објавен на: 19.05.2012
Prodavam TV LG42LE8500 FUL LED SLIM POVOLNO

Prodavam TV LG42LE8500 FULL LED SLIM 240 Hz.THX sertifikat,Trumotion,dinamic contrast 9 000 000:1,color reprodukcija 10 bit.NETKAST,DLNA Borderess desing,wireless link AV,Bluetooth,HDMI input3,digi...

Цена:32.000 ден.

   

Објавен на: 18.05.2012
prodavam TV PHILIPS 102 sm. LED 100 Hz.

Prodavam TV PHILIPS 102 sm. LED 100 Hz.TV e pod garancija.
075 927 921

Цена:350 €

   

Објавен на: 28.04.2012
PROD.TV LCD PLAZMA SAMSUNG32 INCA 82cm

Prod.tv lcd plazma samsung32inca82cm nov pakuvan so full oprema eftino 16000 denari hitno i tocak od sobim 18 brzini za 3500 denariili site dve zamena za motor tomos ili kinesko sacuvano dajte ponu...

Цена:3.500 ден.

   

Објавен на: 23.04.2012
Prodavam osciloskop hameg 512

Vo ispravna sostojba

Цена:150 €

   

Објавен на: 24.03.2012
Декодер за кабелска ТВ на Телекабел ТВ+бесплатни 80 канали

Продавам декодер за кабелска телевизија,доколку имате веќе вклучено ТВ на Телекабел,со него ќе гледате плус околу 80 или 100 бесплатни ха-де чисти кристал програми,без никаква доплата за кабелската...

Цена:1.700 ден.

   

Објавен на: 22.03.2012
Profesionalen servis za LCD TV,PLAZMA TV,LAPTOPI i LCD monitori.

Profesionalen servis za LCD TV, LAPTOPI i LCD monitori.
Doagame na povik. Naseto moto e:
BRZO,KVALITETNO,POVOLNO.

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 17.03.2012
Televizor CROWN

Televizorot e so crknato trafo, se drugo e ispravno

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 14.03.2012
menuvam satelitska antena

menuvam satelitska antena onyx so dig. resiver+tanjir+motor za mobilen

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.03.2012
Satelitski Sistemi

Prodazba montaza i servis na Satelitski Sistemi Dreambox resiveri HD,oprema za satelitski sering pretplata se komplet
Dreambox DM800 HD 160 evra
Dreambox DM500S 50 evra
Dreambox DM500HD 180 evra

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.03.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка