prodavam TV PHILIPS 102 sm. LED 100 Hz.

ЦЕНА: 350 €

prodavam TV PHILIPS 102 sm. LED 100 Hz.


Prodavam TV PHILIPS 102 sm. LED 100 Hz.TV e pod garancija.
075 927 921Град:
skopje
Телефон:
077551682
Објавен на:
28.04.2012

ЦЕНА: 350 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
silva mladenovska
Град:
skopje
Телефон:
077551682
Објавен на:
28.04.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка