Profesionalen servis za LCD TV,PLAZMA TV,LAPTOPI i LCD monitori.

ЦЕНА: 10 мкд

Profesionalen servis za LCD TV,PLAZMA TV,LAPTOPI i LCD monitori.


Profesionalen servis za LCD TV, LAPTOPI i LCD monitori.
Doagame na povik. Naseto moto e:
BRZO,KVALITETNO,POVOLNO.

Nie postoime za vas. Nema poveke dolgo cekanje na popravka. Brzo i efikasno popravame i dostavuvame.
SIBIOS ELEKTRONICГрад:
Skopje
Телефон:
072222795
Објавен на:
17.03.2012

ЦЕНА: 10 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Igor Krstevski
Град:
Skopje
Телефон:
072222795
Објавен на:
20.02.2011
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка