Prodavam TV LG42LE8500 FUL LED SLIM POVOLNO

ЦЕНА: 32000 мкд

Prodavam TV LG42LE8500 FUL LED SLIM POVOLNO


Prodavam TV LG42LE8500 FULL LED SLIM 240 Hz.THX sertifikat,Trumotion,dinamic contrast 9 000 000:1,color reprodukcija 10 bit.NETKAST,DLNA Borderess desing,wireless link AV,Bluetooth,HDMI input3,digital aut optikal,sound dolbi digital decoder... ... ...TV SPADJA medju prvite 5 top modeli vo svetot za full led tehnologija.TV e pod garancija.Град:
skopje
Телефон:
077551682
Објавен на:
18.05.2012

ЦЕНА: 32000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
silva mladenovska
Град:
skopje
Телефон:
077551682
Објавен на:
27.04.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка