PROD.TV LCD PLAZMA SAMSUNG32 INCA 82cm

ЦЕНА: 3500 мкд

PROD.TV LCD PLAZMA SAMSUNG32 INCA 82cm


Prod.tv lcd plazma samsung32inca82cm nov pakuvan so full oprema eftino 16000 denari hitno i tocak od sobim 18 brzini za 3500 denariili site dve zamena za motor tomos ili kinesko sacuvano dajte ponuda na mail zeleni.zeleni@yahoo.com falaГрад:
skopje
Телефон:
071500024
Објавен на:
23.04.2012

ЦЕНА: 3500 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
zeleni zeleni
Град:
skopje
Телефон:
071500024
Објавен на:
23.04.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка