Servis za Plazma televizori i servis za LCD televizori

ЦЕНА: 1 мкд

Servis za Plazma televizori i servis za LCD televizori


Sibios Elektronik e specijaliziran servis za popravka na site marki LCD televizori,LED televizori,Plazmi I LCD ,LED monitori.
Brza dijagnoztika I kvalitetna popravka.

www.servislcd.comГрад:
Skopje
Телефон:
072222795
Објавен на:
27.10.2012

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Igor Krstevski
Град:
Skopje
Телефон:
072222795
Објавен на:
27.09.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка