LED /LCD TELEVISIONS

ЦЕНА: По договор

LED /LCD TELEVISIONS


We are the Supplier of wide range Original Led / Lcd Televisions, Printing / Coping / Scanning Machine , Computers And USB Flash Drives. We offer quick and traceable deliveries.We also give 1 year Warranty on any of our products. More 25% discount now. International Shipping Method: FedEX Shipping International. Delivery time: within 2/3 working days to your doorstep. Find out for our cheapest price in any of our products.
Note: If you order 5 units, we give 1 unit free. Hurry now ...

Contact us on our email :

mustafatradingcenter@hotmail.com
mustafatradingcenter@gmail.com
mustafatradingcenter@yahoo.com

skype:mustafa.hasan777
contact phone no: +60193180680Објавен на:
03.08.2012

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Објавен на:
03.08.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка