TELEVIZOR EI NIS 6632

ЦЕНА: 400 мкд

TELEVIZOR EI NIS 6632


TELEVIZOROT E ISPRAVEN,RABOTIИме:
Град:
Bitola
Телефон:
075798483
Објавен на:
26.08.2012

ЦЕНА: 400 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Kire
Град:
Bitola
Телефон:
075798483
Објавен на:
26.08.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка