Televizor LCD

ЦЕНА: 8000 мкд

Televizor LCD


Se prodava televizor LCD, marka Samung 56sm.Име:
Град:
Bitola
Телефон:
075/590359
Објавен на:
22.05.2012

ЦЕНА: 8000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Verica
Град:
Bitola
Телефон:
075/590359
Објавен на:
22.05.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка