Satelitski Sistemi

ЦЕНА: По договор

Satelitski Sistemi


Prodazba montaza i servis na Satelitski Sistemi Dreambox resiveri HD,oprema za satelitski sering pretplata se komplet
Dreambox DM800 HD 160 evra
Dreambox DM500S 50 evra
Dreambox DM500HD 180 evra

070 677460
078 507901Град:
Skopje
Телефон:
070677460
Објавен на:
08.03.2012

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Kristijan Spasov
Град:
Skopje
Телефон:
070677460
Објавен на:
08.03.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка