Kupuvam skype kamera TY-cc20w ili TY-cc10w za Panasonic tvTX-P50

ЦЕНА: 2000 мкд

Kupuvam skype kamera TY-cc20w ili TY-cc10w za Panasonic tvTX-P50


Kupuvam skype kamera TY-cc20w ili TY-cc10w za Panasonic tvTX-P50
Porano gi davaa na promocija, pa dokolku znaete nekoj sto mu sedi taka, ne mu treba....075783596Име:
Град:
skopje
Телефон:
075783596
Објавен на:
10.10.2012

ЦЕНА: 2000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
ivan sido
Град:
skopje
Телефон:
075783596
Објавен на:
10.10.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка