Prodavam osciloskop hameg 512

ЦЕНА: 150 €

Prodavam osciloskop hameg 512


Vo ispravna sostojbaГрад:
Skopje
Телефон:
070505179
Објавен на:
24.03.2012

ЦЕНА: 150 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Cobe Jovanovski
Град:
Skopje
Телефон:
070505179
Објавен на:
24.03.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка