PRODAVAM TV LG FLATRON 100Hz

ЦЕНА: 6500 мкд

PRODAVAM TV LG FLATRON 100Hz


Prodavam TV LG Flatron 100Hz ramen ekran 79sm. so dva skart priklucoci i tri AV priklucoci, so digital EYE(oko)so dalecinsko sve vo ispravna sostojba.Cena 6500den. tel.070/228-932Име:
Град:
skopje
Телефон:
070228932
Објавен на:
19.05.2012

ЦЕНА: 6500 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
XXXX XXXX
Град:
skopje
Телефон:
070228932
Објавен на:
04.03.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка