Декодер за кабелска ТВ на Телекабел ТВ+бесплатни 80 канали

ЦЕНА: 1700 мкд

Декодер за кабелска ТВ на Телекабел ТВ+бесплатни 80 канали


Продавам декодер за кабелска телевизија,доколку имате веќе вклучено ТВ на Телекабел,со него ќе гледате плус околу 80 или 100 бесплатни ха-де чисти кристал програми,без никаква доплата за кабелската телевизија,3 или 5 канала порно нон-стоп 24 часа,музички телевизии еден куп,песни,Пинк,Ем-ти-ви денс,хитс,многу филмови,се...без било каква доплата.Исправен е.Тие го продаваат за 2000,а јас за 1700 денари.Велес-Скопје,тел.070 776 329 и 077 757 825.
ПРОДАДЕН Е ,ГО ПРОДАДОВ !!! НЕ СЕ ЈАВУВАЈТЕ МОМЕНТАЛНО!Име:
Град:
Veles
Телефон:
070111111
Објавен на:
22.03.2012

ЦЕНА: 1700 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Jas Veles
Град:
Veles
Телефон:
070111111
Објавен на:
20.02.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка