Neotpakuvan kupen pred 2 neddeli LCD SONY KDL32R410BBAEP

ЦЕНА: 12000 мкд

Neotpakuvan kupen pred 2 neddeli LCD SONY KDL32R410BBAEP


Televizorot e nov ne e otpakuvan i ima mnogu dobri karakteristiki. Morame da go prodademe zatoa sto se selime vo stranstvo.
Karakteristiki:
32" HD Rea dy LED TV, 1366x768
Motionflow XR 100 Hz
Mega Dynamic Contrast
HDMI X2, PC Imput, Scart
USB 2.0 Multimedia (movies, photos, music)
DVB-T, DVB-C, MPEG4
Televizorot ima 2 godisna garancija, dostavata e besplatna do vasata adresa. Opremen e so posledna tehnologija. Vredi da se ima vo sekoj dom.Град:
prilep
Телефон:
078566245
Објавен на:
16.03.2015

ЦЕНА: 12000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
sandra mojsoska
Град:
prilep
Телефон:
078566245
Објавен на:
16.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка