Samsung – UN55C8000 – 55? LED-backlit LCD TV – 1080p FullHD

ЦЕНА: 29342 мкд

Samsung – UN55C8000 – 55? LED-backlit LCD TV – 1080p FullHD


Samsung - UN55C8000 - 55? LED позадинско осветлување LCD телевизор - 1080p (FullHD) $ 1000USD
Samsung - UN46C6300 - 46? LED позадинско осветлување LCD телевизор - 1080p (FullHD) $ 450USD
Samsung - LN40C530 - 40? LCD телевизор - 1080p (FullHD) $ 300USD
Samsung - UN46C8000 - 46? LED позадинско осветлување LCD телевизор - 1080p (FullHD) $ 700USD
Samsung - UN55C7000 - 55? LED позадинско осветлување LCD телевизор - 1080p (FullHD) $ 900USD
Samsung - UN46C7000 - 46? LED позадинско осветлување LCD телевизор - 1080p (FullHD) $ 700USD

Samsung UN46D6000 6000 Серија Smart TV 46? Класа ЛЕР HDTV $ 450USD
Samsung UN40D6000 6000 Серија Smart TV 40? Класа ЛЕР HDTV $ 430USD
Samsung UN55D6000 6000 Серија Smart TV 55? Класа ЛЕР HDTV $ 700USD

Сони - KDL-46EX400 - 46? LCD телевизор - 1080p (FullHD) $ 350USD
Сони - KDL-40EX400 - 40? LCD телевизор - 1080p (FullHD) $ 300USD
Сони - XBR60LX900 - 60? LED позадинско осветлување LCD телевизор - 1080p (FullHD) $ 1500USD
Сони - KDL-55EX500 - 55? LCD телевизор - 1080p (FullHD) $ 650USD
Сони - KDL-55NX810 - 55? LED позадинско осветлување LCD телевизор - 1080p (FullHD) $ 1100USD
Сони - KDL-46HX800 - 46? LED позадинско осветлување LCD телевизор - 1080p (FullHD) $ 700USD

Toshiba - 55G300U - 54,6? LCD телевизор - 1080p (FullHD) $ 500USD
Toshiba - 46G300U - 46? LCD телевизор - 1080p (FullHD) $ 320USD
Toshiba - 40E200U - 40? LCD телевизор - 1080p (FullHD) $ 220USD

LG - 42LD520 - 42? LCD телевизор - 1080p (FullHD) $ 250USD
LG - 47LD520 - 47? LCD телевизор - 1080p (FullHD) $ 350USD
LG - 47LE5400 - 47? LED позадинско осветлување LCD телевизор - 1080p (FullHD) $ 460USD
LG - 37LE5300 - 37? LED позадинско осветлување LCD телевизор - 1080p (FullHD) $ 310USD
За повеќе информации контактирајте со нас преку е-мејл:
Попуст Цена (големо)
Заинтересираните купувачи треба да се додаде или сандаче или преку директно
За Анкетната детали за контакт :: Е-пошта: tradingelectltd0098@hotmail.com
Gmail: tradingelectltd0801@gmail.com
  WhatsApp: +2348026700701
     Skype: scott.mcneil73Име:
Објавен на:
18.03.2015

ЦЕНА: 29342 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
caroll zuber
Објавен на:
18.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка