ПРОФЕСИОНАЛЕН ТВ СЕРВИС ДИГИТАЛ

ЦЕНА: По договор

ПРОФЕСИОНАЛЕН ТВ СЕРВИС ДИГИТАЛ


Тв сервис Дигитал врши професионални услуги од типот:
- Поправки на LCD и ПЛАЗМА и CRT телевизори (ФОТОАПАРАТИ, МОНИТОРИ, ПРИНТЕРИ) како и останати електронски уреди за широка потрошувачка. Даваме гаранција на поправеното.
Сервисот се наоѓа спроти Tinex во населба ЖелезараГрад:
Скопје
Телефон:
078/324-764
Објавен на:
04.09.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
ТВ ДИГИТАЛ
Град:
Скопје
Телефон:
078/324-764
Објавен на:
04.09.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка