TV SONY 72 cm za delovi prodavam

ЦЕНА: По договор

TV SONY 72 cm za delovi prodavam


tv-sony 72 cm star 10 god. i tv sony 55 cm star 20 god.Град:
skopje
Телефон:
070350290
Објавен на:
23.01.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
vasil todevski
Град:
skopje
Телефон:
070350290
Објавен на:
23.01.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка