Продавам 32" Full HD Philips Телевизор

ЦЕНА: 9000 мкд

Продавам 32" Full HD Philips Телевизор


Продавам 32" Full HD LED Philips Телевизор. Koристен година дена.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070 811 165
Објавен на:
25.07.2017

ЦЕНА: 9000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Irina
Град:
Skopje
Телефон:
070 811 165
Објавен на:
25.07.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка