Телевизор Тесла лед 43

ЦЕНА: 10000 мкд

Телевизор Тесла лед 43


Телевизор Тесла лед 43 малку користенГрад:
Skopje
Телефон:
070 205 612
Објавен на:
09.05.2018

ЦЕНА: 10000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Dimce Georgievski
Град:
Skopje
Телефон:
070 205 612
Објавен на:
09.05.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка