Prodavam nov tv TESLA

ЦЕНА: 12000 мкд

Prodavam nov tv TESLA


full hd smart 43"neotpakuvan so 36 meseci garancija.Vo prodavnica e okolu 16000 den.Име:
Град:
Скопје
Телефон:
075880923
Објавен на:
24.01.2020

ЦЕНА: 12000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Глишо
Град:
Скопје
Телефон:
075880923
Објавен на:
24.01.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка