IPTV Kanali

ЦЕНА: 1 €

IPTV Kanali


Плус 10.000 часови во HD

- Мерење на хармонизирани HD избори:
- Македонијa,Европа, Белгија, Оланд, Шпанија, Португалија,
- Италија, Алјаска, Шведска, Данска, Хонг, Африка,
- Албанија, Турција, САД, Велика Британија, Ази, Тајланд, Кина, Инде, -
Виетнам, Екс Ју, Бразил, Америке Латине, плаќа араби,
Полоња, итн
- Chaînes Sports MONDE HD
- Канцеларија за кино кино на Чаинес СВЕТ
- 100% не може да се преслика сликата од вилушка за дифузија
- ЕПГ програми
- VOD Филмови и серии

Les prix

1 месец = 15 е
3 месеца = 25 е
6 mois = 45 e
12 mois = 65 e

- Можете да го користите IPTV преку доставувачи на алишта:
- Ординатор - VLC плеер
- SMART TV LG LG - Апликации SMART IPTV Android
- SONY TV - SS IPTV
- МАГ 250.254.256.260, итн.
- мобилен Андроид мобилен телефон
- Boite Android (Quad Core Query, 2 Go RAM)
- PROG TV - лектор IPTV и MX
- APPLE - лектор IPTV GSE
- Енигма 2
- GigaBlue
- Dreambox

Les paiements не се разгледуваат:

- PayPall

Ве молиме внесете го овој прирачник 24 часаИме:
Град:
Oxrid
Телефон:
0753101065
Објавен на:
03.10.2018

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Marko Datic
Град:
Oxrid
Телефон:
0753101065
Објавен на:
03.10.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка