Xiaomi Mi AMAZFIT Casovnik GPS HR Extra kako nov

ЦЕНА: 99 €

Xiaomi Mi AMAZFIT Casovnik GPS HR Extra kako nov


Saatot e extra kako nov,bez grepka,socuvan i pazen maksimalno.Se funkcionira,sateliti fakja za mnogu kratko vreme se na se odlicen sportski casovnik i za sport i za sekojdnevna upotreba.Град:
Skopje
Телефон:
075/432-974
Објавен на:
31.08.2019

ЦЕНА: 99 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Atanas Nedelkovski
Град:
Skopje
Телефон:
075/432-974
Објавен на:
31.08.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка