Природни груби дијаманти

ЦЕНА: 300 €

Природни груби дијаманти


Ние поседуваме рударска компанија и ние сме една од водечките рудари и извозници на природни несечени груби дијаманти во различни големини на карати. Ние нудиме со многу добра цена и ние се стремиме да ги задоволиме сите наши купувачи со најдобар квалитет и ефикасност. Контактирајте не за повеќе информации. Секогаш сме подготвени да служиме.

Контактирајте со нас со вашата директна контакт адреса и телефонски број, за да може веднаш да испратиме е-пошта за понатамошни деловни договори.

Ве молиме контактирајте го сега за најдобри цени и повеќе детали и не заборавајте да оставите е-пошта, за да можеме да ви испратиме детали. Благодарам

Карати големини: 1 црта, 2 crts, 4 crts, 8 crts, 10 crts, 20 crts до 27 crts

Минимален редослед: 10 карати

Способност за снабдување: 30.000 карати / месец

3-5 дена во зависност од локацијата

Пакување: кертриџ запечатување кутија или како на клиенти спецификацијаОбјавен на:
17.07.2018

ЦЕНА: 300 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Morgan Carlson
Објавен на:
17.07.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка