Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Casio Edifice EQS-A500RB Limited,Edition Red Bull Racing-нов

Се продава нов часовниk Casio Edifice EQS-A500 RB Limited Edition Red Bull Racing, со 1,5 год. гаранција, со оригинална кутија. Карактеристики - Водоотпорност: 10 bar, Стакло:Минерално, Големина:45...

Цена:15.000 ден.

   

Објавен на: 16.08.2014
Naocari L-Vuitton

Prodavam naocari marka louis vuitton....

Цена:5.500 ден.

   

Објавен на: 22.07.2014
Naocari Louis - v

Prodavam naocari louis vuitton,bela boja

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 22.07.2014
Naocari LV

PRODAVAM NAOCARI LOUIS VUITTON.

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 22.07.2014
CASOVNIK TIMEX

CASOVNIKOT E ORIGINAL

Цена:3.300 ден.

   

Објавен на: 16.07.2014
Casovnik, часовник, саат

Нови и половни супер сочувани. Цени од 1500 - 4500 денари.

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 15.05.2014
certina

casovnik certina slim, original svajcarski, so kozno crno remce, kristalno staklo

Цена:100 €

   

Објавен на: 28.04.2014
Купувам стари часовници со нишало (клатно)

Купувам стари часовници со нишало (клатно). Може и неисправни.
Телефони: 02 3151 280 ; 071 772 148

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.04.2014
Prodavam ziden casovnik

Prodavam ziden casovnik LORUS 30 days

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 06.03.2014
kutii

kutii za casovnici zlatari idruga namena

Цена:20 ден.

   

Објавен на: 09.01.2014
kutii za casovnici

kutii za casovnici i nakit i drugo poveke sliki na fejzbuk boro box

Цена:45 ден.

   

Објавен на: 09.01.2014
Женски златен часовник - неотпакован

Продавам сосема нов женски златен часовник со ситни циркончиња. Часовникот е се уште во целофанот, воопшто не е отпакован ниту носен. ИТНО!

Цена:750 ден.

   

Објавен на: 13.12.2013
Calvin Klein

BaselWorld 2012: Convincing Novelty by Calvin Klein - Cogent Watch

Цена:500 €

   

Објавен на: 06.11.2013
Casovnik za prepisuvanje na ispit

Изнајмувам специјален часовник наменет за препишување на испити.
Текстот го пишувате на компјутер а потоа го внесувате во часовникот.
Часовникот подржува фото,аудио,видео и фм.
Донесен е од с...

Цена:800 ден.

   

Објавен на: 04.11.2013
Prodavam SWAROVSKI zenski saat od USA

Prodavam prekrasen zenski saat od Swarovski kupen od USA, mal krug, prilagodliv na raka, lesen i nezen

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 19.09.2013
Casovnik Citizen Caliber 2100

Prodavam casovnik Citizen Caliber 2100

Цена:200 €

   

Објавен на: 30.07.2013
Novi Elegantni Casovnici

novi casovnici po super cena!!!

Цена:2.200 ден.

   

Објавен на: 01.07.2013
APPLE IPHONE 5G DUBAI

APPLE IPHONE 5 DUBAI,ODLICNA KOPIJA,IMA KAMERA ODLICNA SO BLIC,3G,EDNA KARTICKA,DIMENZII KAKO ORIGINALOT I MASKATA E KAKO ORIGINALOT, MNOGU SOCUVAN ,WIFI...

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 19.06.2013
casovnik star poveke od 100 godini

casovnikot e star poveke od 100 godini

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.04.2013
SAMURAI-MASKI SAATI

Opis: MateriJal: S / celik Sirina na casovnikot : = pribl zenite 2.45cm ; Maska = pribl 2.90cm
Dolzina na casovnikot : Zenski = maks. 19.00cm ; Maska = maks. 22.30cm Ekran: Dva reda LED svetla za
...

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.03.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка