Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Купувам стари часовници со нишало (клатно)

Купувам стари часовници со нишало (клатно). Може и неисправни.
Телефони: 02 3151 280 ; 071 772 148

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.04.2014
Prodavam ziden casovnik

Prodavam ziden casovnik LORUS 30 days

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 06.03.2014
kutii

kutii za casovnici zlatari idruga namena

Цена:20 ден.

   

Објавен на: 09.01.2014
kutii za casovnici

kutii za casovnici i nakit i drugo poveke sliki na fejzbuk boro box

Цена:45 ден.

   

Објавен на: 09.01.2014
Женски златен часовник - неотпакован

Продавам сосема нов женски златен часовник со ситни циркончиња. Часовникот е се уште во целофанот, воопшто не е отпакован ниту носен. ИТНО!

Цена:750 ден.

   

Објавен на: 13.12.2013
Calvin Klein

BaselWorld 2012: Convincing Novelty by Calvin Klein - Cogent Watch

Цена:500 €

   

Објавен на: 06.11.2013
Casovnik za prepisuvanje na ispit

Изнајмувам специјален часовник наменет за препишување на испити.
Текстот го пишувате на компјутер а потоа го внесувате во часовникот.
Часовникот подржува фото,аудио,видео и фм.
Донесен е од с...

Цена:800 ден.

   

Објавен на: 04.11.2013
Prodavam SWAROVSKI zenski saat od USA

Prodavam prekrasen zenski saat od Swarovski kupen od USA, mal krug, prilagodliv na raka, lesen i nezen

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 19.09.2013
Casovnik Citizen Caliber 2100

Prodavam casovnik Citizen Caliber 2100

Цена:200 €

   

Објавен на: 30.07.2013
Novi Elegantni Casovnici

novi casovnici po super cena!!!

Цена:2.200 ден.

   

Објавен на: 01.07.2013
APPLE IPHONE 5G DUBAI

APPLE IPHONE 5 DUBAI,ODLICNA KOPIJA,IMA KAMERA ODLICNA SO BLIC,3G,EDNA KARTICKA,DIMENZII KAKO ORIGINALOT I MASKATA E KAKO ORIGINALOT, MNOGU SOCUVAN ,WIFI...

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 19.06.2013
casovnik star poveke od 100 godini

casovnikot e star poveke od 100 godini

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.04.2013
SAMURAI-MASKI SAATI

Opis: MateriJal: S / celik Sirina na casovnikot : = pribl zenite 2.45cm ; Maska = pribl 2.90cm
Dolzina na casovnikot : Zenski = maks. 19.00cm ; Maska = maks. 22.30cm Ekran: Dva reda LED svetla za
...

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.03.2013
SAMURAI-ZENSKI SAATI

Opis: MateriJal: S / celik Sirina na casovnikot : = pribl zenite 2.45cm ; Maska = pribl 2.90cm
Dolzina na casovnikot : Zenski = maks. 19.00cm ; Maska = maks. 22.30cm Ekran: Dva reda LED svetla za
...

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.03.2013
SPY KAMERA SAAT SO 8M.PIXELS+8 GB MEMORIJA

ВОДООТПОРЕН СААТ КАМЕРА СО 8GB ВНАТРЕШНА МЕМОРИЈА.
8 M.PIXELS KAMERA+HD SNIMANJE+8 GB VNATRESNA MEMORIJA+VODOOTPOREN SAAT.
ISTO TAKA MOZE DA GO KORISTITE KAKO USB STIK OD 8 GB.
Видео резолуција:...

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 29.03.2013
8 MEGA PIXELS KAMERA SAAT-----ZELEZEN

Ovaa sodržina e kombinaciJa kul i moderen račen časovnik so špion Skrieni
Kamera / DV. So toa, možete da špionira ništo ona što go sakate
Moderen i visok stepen račen ...

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 29.03.2013
32GB FULL HIGHT VISION IR 12M.PIXELS SAAT SO SKRIENA KAMERA

VODOOTPOREN SAAT SO SKRIENA KAMERA:
Night Vision: The first Watch DVR with IR Night Vision function,
Full HD 1080P:True HD 1080P (1920*1280@30fps),
High Resolution Photo:12MEGA PIXELS 4032*3024,

Цена:12.000 ден.

   

Објавен на: 29.03.2013
CASOVNIK

ELGIN FOSSIL ZENSKI CASOVNIK
Nov - cena 75$

Цена:50 €

   

Објавен на: 15.10.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка