продажба на Huawei GT смарт часовник

ЦЕНА: 6990 мкд

продажба на Huawei GT смарт часовник


Продавам нов неотпакуван Huawei GT смарт часовник со одлични перформанси.Град:
Скопје
Телефон:
078 25 25 50
Објавен на:
15.12.2019

ЦЕНА: 6990 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Ерхан Шукри
Град:
Скопје
Телефон:
078 25 25 50
Објавен на:
15.12.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка