Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
PRODAVAM STARI PREDMETI ANTIKVITETI KNIG I KUPUVAM

kupuvam stari casovnici stari pari ordeni medalji albumi so marki star naki srebro idr doagam na lice mesto isplata vednas

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.10.2013

Цена:200 €

   

Објавен на: 12.10.2013
Дамјановски - комбинирана техника - ПОВОЛНО!

Слика од серијата Египетски период, формат 40х40

Цена:30.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.10.2013
Акварел и графика од Јанчевски и Ташковски-ПОВОЛНО

Акварел од познатиот македонски сликар Трајче Јанчевски и графика од Васко Ташковски за само 200 евра!
Искористете ја оваа понуда, две уметнички дела за само 200 евра!

Цена:200 €

Скопје
 

Објавен на: 12.10.2013
Tajnata Vecera

Gratis Ramka

Цена:4.000 €

Свети Николе
 

Објавен на: 24.09.2013
prodavam i otkupuvam umetnicki sliki

prodavam i otkupuvam umetnicki sliki tel.077539739

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 24.09.2013
СРЕБРЕНИК СО ТИТО

ПРОДАВАМ СРЕБРЕНИК СО ТИТО, 2000 ДЕНАРИ

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.09.2013
Tri medali od eks JNA

Продавам ТРИ медаљи од екс JNA како на сликите СТАРИ НАЈМАЛКУ 50 !!! ГОД. ЦЕНА 150 ден парче
Info 02/ 2444-141/070 854-001

Цена:150 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.09.2013
prodavam i kupuvam antikviteti i umetnicki sliki

antikvarnica antika e preselena vo domot na zanaetcii vo stara carsija,nudime site vidovi na antikviteti,star stilski mebel.porcelan,stara keramika.stari zidni.podni.racnii dzepni casovnici.staro o...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 21.09.2013
Стар кинески механички часовник со навиткување

Продавам Стар кинески механички часовник со навиткуванје- како на сликата – исправен , механизамот му е со зупчаници исправен во одлична состојба , цена 150 ден


Info 070 854-001

Цена:150 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.09.2013
kartonski kutii

izrabotuvam kartonski kutii za site nameni i potrebi, najevtino vo makedonija

Цена:50 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.08.2013
maslo na platno apstrakcija filovski

akvareli filovski dimenzii A3 format raboteni pomegu 1985-90godSlobodan Filovski -BOBI_Zavr{il Akademija za likovni umetnosti vo Qubqana kaj profesorot Gabrijel Stupica zaedno so Vele Ta{ovski I ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 19.08.2013
akvareli i masla filovski

akvareli filovski dimenzii A3 format raboteni pomegu 1985-90god
Slobodan Filovski -BOBI_

Zavr{il Akademija za likovni umetnosti vo Qubqana kaj profesorot Gabrijel Stupica zaedno so Vele Ta{ov...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 19.08.2013
umetnicki sliki pop art

umetnicki sliki pop art tehnika maslo na platno
dimenzii od 50-50 sm do 100-70sm

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 19.08.2013
umetnicki sliki pop art maslo na platno od renomiran avtor

LILJANA MITEVSKA POP ARTSo slikarstvo se bavi od 1973 god Za nea e snimen 45 minuten dokumentaren filmSamostojni izlo`bi Liljana Mitevska1Galerija :STOBI:--Skopje 1996 g2 Galerija :URANIJA:--...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 19.08.2013
umetnicki sliki pop art maslo na platno


LILJANA MITEVSKA POP ART

So slikarstvo se bavi od 1973 god

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 19.08.2013
prodavam slika

Kukata na Robevci.Slavco Upevce.1990god
Tel.076/818-818

Цена:750 €

Скопје
 

Објавен на: 29.07.2013
unikatni pleteni narakvici

unikatna racna izrabotka na alki,lancinja ,privezoci i mn drugo,primame i naracka-povolno

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 28.07.2013
Продавам слика

acrylic on gypsum board Wildfire by AniDandelion

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 15.07.2013
Umetnicka slika

Umetnicka slika tehnika maslo na platno

Цена:150 €

Виница
 

Објавен на: 11.07.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка