Vilerovi gobleni

ЦЕНА: 50 €

Vilerovi gobleni


Vilerovi gobleni su oduvek bili jedinstveni. Naše bake su ih radile sa posebnom pažnjom i ljubavlju. Na vama je da sačuvate prošlost od zaborava i ukrasite svoj dom ovim jedinstvenim goblenima.

Imamo različitih oblika i motiva, za svačiji ukus.Телефон:
0694440789
Објавен на:
02.03.2022

ЦЕНА: 50 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Nenad Kotaranin
Телефон:
0694440789
Објавен на:
02.03.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка