Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Велес

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
ПРОДАВАМ ПРИРОДЕН ЛИВАДСКИ МЕД

Продавам природен ливадски мед
Пчелите се на чисто еколошко место, с.Подлес под планината КЛЕПА
Имаме сертификат за квалитет, и сребена медаља за освоено второ место на натпреварот за МЕД, во Н.С...

Цена:400 ден.

Велес
 

Објавен на: 07.03.2019
BTL aparat za fizikalna terapija

Ultrazvucen i laserski aparat za fizikalna terapija od najnovata tehnologija. Aparatot raboti na touch screen ,so memorirani dijagnozi , so upatsvo za rabota za sekoja dijagnoza i slika za istata. ...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 02.02.2015
Aparat za fizikalna terapija i za kozmetika

Aparat so elektro-stumilacii, so 6 vidovi na struja.Aparatot se koristi i za fizikalna terapija i za kozmetika- anticelulitni tretmani. Elektrodite koi sto se nanesuvaat na teloto se specijalno gum...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 24.12.2014
Elektrotermalen krevet DR.Q

Ima namena za :
*Istegnuvanje i terapija kaj `rbetni deformiteti
*Istegnuvanje i terapija kaj problemi vo polovinata(limboisialgija,diskopatija); optimalna cirkulacija i celosna relaksacija na te...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 24.12.2014
MULTIFUNKCIONALEN KOZMETICKI I FIZIKALEN APARAT

Se prodava kozmeticki i fizikalen aparat so poveke funkcii : Visoka frenkfencija , Galvanski strui , Piling na lice i telo , Vakum na lice , Povdignuvanje na gradi i zadnik . Aparatot e nov , i ima...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 17.03.2014
VULKANSKI KAMENJA

Se prodava nov set aparat so vulkanski kamenja

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 16.03.2014
Lek protiv opaganje na kosa

Prodavam 100% priroden lek protiv opaganje na kosata.Se nanesuva 2-3 pati mesecno,1h pred mienje na kosata i e univerzalen.Go zajaknuva korenot na vlaknoto i rezultatite se vidlivi vednas posle prv...

Цена:350 ден.

Велес
 

Објавен на: 06.12.2012
02 koncetrator

aparat za kislorod made in USA skoro nov komplet so seta oprema

Цена:450 €

Велес
 

Објавен на: 17.08.2012
Продавам контактни леќи

Контактни леќи во најразлични бои за секој ден или за повод. Бидете оригинални и неповторливи! Рок на користење 1 год. от датата на отворањето. За повеќе информација dekorMKD@gmail.com.

Цена:2.100 ден.

Велес
 

Објавен на: 09.05.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка