Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Намалување- производи по неверојатни цени

Производите се реални и во одлична состојба ( останати од залиха во магацин). За нарачкана истите побарајте не на 078/423-039Пракаме по пошта или по договорен термин за разгледување на производите.

Цена:100.500 ден.

   

Објавен на: 28.02.2018
Продавам Zepter Biotron Lampa оригинална од Швајцарија, малку користена и со поволна цена

ПРОДАЖБА на БИОТРОН ЛАМПА од Zepter се користи за лечење на реума, повреди, болки во половината, рани, спортски повреди, ишијас, дерматоза и најефикасна е во лечење на хроничен синусит. Нема контра...

Цена:500 €

   

Објавен на: 14.02.2018
Prodavam naocari Police

Naocarite se kako novi komplet vo futrola cena 50evra...

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 09.02.2018
Prodazba na borov katran

Продажба на боров катран ПРИРОДЕН БОРОВ КАТРАН
„Крвта на борот" - како што луѓето го нарекува катранот, Се цеди поради висока температура која ја ослободува смолата. Со процесот на сува...

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.01.2018
amajlii

izrabotuvam amajlii za zastita od magii i negativna energija pomagam za zabremenuvanje kon br 071933260

Цена:800 ден.

   

Објавен на: 22.01.2018
KAMAGRA

Kamagra zele
Kamagra tableti
Cialis tableti
100% originali

Цена:900 ден.

   

Објавен на: 21.01.2018
СЛАДОК ПЕЛИН -Artemisia annua-SLADOK PELIN

Слаткиот пелин е добро познат хербален лек кој се користи од пред неколку векови во кинеската медицина по своите исклучително лековити својства. Се користи како анти-вирусен, анти-бактериски, анти-...

Цена:700 ден.

   

Објавен на: 29.12.2017
VIAGRA,KAMAGRA,CIALIS,LEVITRA

VIAGRA,KAMAGRA,CIALIS,LEVITRA, za silna i dolga potencija

Isporaka niz cela Makedonija

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.12.2017
Масажа за дами

Масажа за дами, целосни или парцијални (масажа на грб или стапала). Цена 1 час = 200 денари. Контакт 078 987-871 Игор

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 08.12.2017
Se prodava anti-dekubiticen dusek

Se prodava anti-dekubiticen dusek kupen na 17.11.2017 so godina den garancija.

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 01.12.2017
KOZMETICKI APARATI

prodavam novi kozmeticki aparati

Цена:220 €

   

Објавен на: 27.11.2017
Решен сум да го продадам својот бубрег

Имам 31 година, сосема сум здрав, не пијам, не пушам, спортувам и го продавам својот бубрег поради тешката финансиска состојба во моето семејство, цена по договор“

Цената на еден бубрег се...

Цена:50.000 €

   

Објавен на: 11.11.2017
100% природен сок од Калинка

100%природен исцеден сок од Калинки.Сокот од Калинка е еден од најмоќните природни антиоксиданси.Сокот има богат извор на калиум. А содржи и магнезиум, фосфор, калциум, железо, бакар. Од витамини ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.10.2017
Zajam

2000. i EURO 500.000 EURO
izvan nje. Moj kvržica je ucinio s kamatom od 2% . preteur.dobos@gmail.com
Whatsapp:+4915735982864
Viber:+4915735982864

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 05.10.2017
Aparatce za slusanje, za lica so osteten sluh NOVO

Prodavam nov slusen aparat za podobro slusanje za lica so namalen, oshteten sluh "CONSTANT" Rusko proizvodstvo.

Sleduva zaštitna kutija za čuvanje na aparatot, 3 gumički so 3 ra...

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 30.09.2017
Природен планинско-ливадски мед

Се продава природен мед, на големо и мало.

100% чист, без додадени шеќери.

Цена:480 ден.

   

Објавен на: 18.09.2017
Mezo aparat.

Prodavam aparat za mezoterapija na lice.

Цена:150 €

   

Објавен на: 22.07.2017
Се продава четка за коса

Се продава четка за коса купена од Техномаркет пред неколку месеци. Користена е само двапати.

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 09.06.2017
Parfemi

Prodavam original parfemi, dobieni na poklon, neotvoreni
Dreams- 800
Guess- 1000
Light Blue- 3000

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 02.06.2017
Продавам нов организатор за накит

Продавам нов рачно изработен организатор за накит од природно дрво. Димензии 57џ67цм Зоран 078/416286

Цена:1.700 ден.

   

Објавен на: 27.05.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка