Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Плодова енергија - антиоксидант од бобичести плодови

Плодова енергија - антиоксидант од бобичести плодови

Производот се состои од следните видови на бобичасто овошје: прав од органски Макаи бобинки сушени со замрзнување, прав од органски Акаи боби...

Цена:1.940 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2014
Flexibility - за оптимално здравје на зглобовите

Glucosamine и Chondroitin се познати додатоци за здравјето на зглобовите, но, единствено Flexibility содржи единствена комбинација на овие природни состојки кои со грижлива селекција на други супст...

Цена:1.790 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2014
Супер енергетска храна

Производ погоден за вегетаријанци и дијабетичари!
Производот Супер енергетска храна содржи над 60 витамини, минерали и аминокиселини во форма на 100% природни состојки, како и протеини и јаглехидр...

Цена:1.850 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2014
Морска енергија - морски алги + АФА алги 120 caps

Морската енергија на Аква Сорс е комбинација од три видови на морски алги и еднa езерска алга АФА. Секоја од нив е богата со хранливи материи. Го зајакнува имунолошкиот систем и ја зголемуваат зашт...

Цена:1.480 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2014
Aphanizomenon Flos Aquae (AFA) alga

АФА) Кламатски сино-зелени алги

сушена на температура 30-40 C комплетно ги задржува своите нутриенти во природен состав.
Супер храна - добиена од чиста еколошка средина - од езерото Кламат, на...

Цена:1.200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2014
Лесен Почеток (4 производи: Ацидофилус, Бифидус, ензими, АФА

Содржи 4 производи - програма за еден месец

1. Ацидофилус
2. Бифидус комплекс

Цена:3.400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2014
Strong Bones Plus (100 капсули)-Калциум, магнезиум, витамин Д3

Strong Bones Plus (100 капсули)-Калциум, магнезиум, витамин Д3
Малопродажна цена:1031 ден.-793 ден.
Дозирање:2-4 капсули на ден или по препорака на лекар

Цена:793 ден.

   

Објавен на: 11.10.2014
Garlic Caps with Extra Parsley (100 гел капсули)-производ од лук

Garlic Caps with Extra Parsley (100 гел капсули)-производ од лук
Малопрдажна цена:716 ден.-Клуб цена:551 ден.
Дозирање:2-4 гел капсули на ден или по препорака на лекар

Цена:551 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2014
Omega 3 concentrate (100 гел капсули)-омега-3 концентрат

Omega 3 concentrate (100 гел капсули)-омега-3 концентрат
Малопродажна цена:1208 ден.-Клуб цена:929 ден.
Дозирање:1 гел капсула дневно, или по препорака на лекар или фармацевт

Цена:929 ден.

   

Објавен на: 11.10.2014
Power Mins (100 таблети)-Минерален комплекс

Power Mins (100 таблети)-Минерален комплекс
Малопродажна цена:892 ден.-Клуб цена:686 ден.
1 таблета дневно или по препорака на лекар

Цена:686 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2014
C-Plus (100 таблети)-Витамин Ц комплекс

C-Plus (100 таблети)-Витамин Ц комплекс
Малопродажна цена:478 ден.-Клуб цена:368 ден.
Дозирање:
1-3 таблети на ден или по препорака на лекар

Цена:368 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2014
D-drops (30 мл)-Витамин неопходен за целиот организам

D-drops (30 мл)-Витамин неопходен за целиот организам
Малопродажна цена:1387 ден.-Клуб цена:1067 ден.
Дозирање:1 капка дневно или по препорака на лекар

Цена:1.067 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2014
VeinCare (75 мл)-крем за проширени вени

VeinCare (75 мл)-крем за проширени вени
Малопродажна цена:930 ден.-Клуб цена: 715 ден.

Дозирање:се нанесува на кожата со нежно масирање до три пати во денот

Цена:715 ден.

   

Објавен на: 11.10.2014
AC-Zymes (100 капсули)-пробиотски производ

AC-Zymes (100 капсули)-пробиотски производ
Малопродажна цена:1149 ден.-Клуб цена: 884 ден.
Дозирање:1 капсула на ден или по препорака на лекар.

Цена:884 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2014
MagneZi B6 (90 таблети)-Магнезиум, цинк, витамин Б6

MagneZi B6 (90 таблети)-Магнезиум, цинк, витамин Б6
Малопродажна цена:879 ден.-Клуб цена:676 ден.
Дозирање:1 таблета на ден или по препорака на лекар.

Цена:676 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2014
C 1000 (100 таблети)-Мега дози на витамин Ц

C 1000 (100 таблети)-Мега дози на витамин Ц
Малопродажна цена:871 ден.-Клуб цена:670 ден.
Дозирање:1 таблета на ден или по препорака на лекар.

Цена:670 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2014
Сибирски Женшен – високо енергетски суплемент

Ви недостасува енергија? Тажни сте без причина? Не сте заинтересирани за секс? Пробајте го Peak Nutrition – High Energy
Кликнете на : http://www.tripleclicks.com/14790589/detail.php?item=6...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 29.09.2014
Најдобар протеински суплемент - Supreme Whey Protein

Ако сакате замена за одличен оброк , земете пијалок кој ги вклучува сите потребни витамини и минерали во едно . Supreme Whey Protein е оброк за вас! Плус, добивате пијалок кој ќе ви помогне во губе...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 29.09.2014
СЛАДОК ПЕЛИН (Артемисин)

Како до подобро здравје и заштита од надворешни токсини и болести?

- 100% органски чај од Сладок Пелин (Artemisia Annua)
- 100% природно и сигурно

Цена:890 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.09.2014
Leki vo Boja - FRESHLOOK!!!

Единствено кај нас Меки Леќи во боја од големиот бренд Freshlook за само 700ден - пар.
-Промоции:
*Вода(раствор за одржување на Леќи)+1пар кутивчиња за чување на Леќи=400ден
*2 пара Леќи+1Вода+1...

Цена:700 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.09.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка