Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
МАТИЧЕН МЛЕЧ,ПЕРГА,ПРОПОЛИС,МЕД ,ЛЕКОВИТИ БИЛКИ

Локација: Гостивар
Производи : Прехрамбени производи
ПРИРОДНИ ПЧЕЛНИ И БИЛНИ ПРОИЗВОДИ МАТИЧЕН МЛЕЧ ФЕРМЕНТИРАН ПОЛЕН ПЕРГА ПРОПОЛИС ПЧЕЛИН МЕД ЛЕКОВИТИ БИЛКИ ПРЕПАРАТИ КРЕМИ МАСТИ И МЕЛЕМИ
НАЧ...

Цена:150 ден.

   

Објавен на: 15.02.2016
*NIKIVITA* PRIRODEN ELIKSIR

Н И К И В И Т А
ПРИРОДЕН ЕЛИКСИР

Од пчелни производи перга ферментиран полен пчелин мед прополис и јаболкова киселина од диви јаболка Без вештачки додатоци ароми и бои

Цена:600 ден.

   

Објавен на: 15.02.2016
*B R O N H O V I T A L* ZA DISNITE PATISTA

Б Р О Н Х О В И Т А Л АПИХЕРБАЛ ЗА ДИШНИТЕ ПАТИШТА ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ ОД ПЧЕЛИН МЕД ПРОПОЛИС И ЛЕКОВИТИ БИЛКИ Делува на ревитализација на дишните патишта кај воспаление на грлото астма бронхитис Заш...

Цена:400 ден.

   

Објавен на: 15.02.2016
APIHERBAL ZA MASKA I ZENSKA PLODNOST

Против импотенција,машки стерилитет,слаба сперма,мал број на подвижни сперматозоиди,нарушена ерктилна функција.
за мажи FOR MAN Heracleum spondylium-koren od meckina sepa,Tribulus terestris-Babin ...

Цена:5.700 ден.

   

Објавен на: 15.02.2016
LEKOVITI BILNI KAPKI PROTIV VISOK SEKER VO KRVTA

НАЈЕФИКАСНИ БИЛНИ КАПКИ ПРОТИВ ВИСОК ШЕЌЕР ВО КРВТА. ПРИРОДЕН АНТИХИПЕРГЛИКЕМИК ТОНИК АНТИДИЈАБЕТИК АНТИПИРЕТИК ДИУРЕТИК АНТИХИПЕРТЕНЗИВ АНАЛГЕТИК И АНТИДИJАРЕИК.

Цена:1.200 ден.

   

Објавен на: 15.02.2016
СЛАДОК ПЕЛИН -ARTEMISIA ANNUA- SLADOK PELIN

Слаткиот пелин е добро познат хербален лек кој се користи од пред неколку векови во кинеската медицина по своите исклучително лековити својства. Се користи како анти-вирусен, анти-бактериски, анти-...

Цена:700 ден.

   

Објавен на: 15.02.2016
СЕЛЕКЦИОНИРАНИ ПЧЕЛНИ МАТИЦИ ,РОЕВИ ,МАТИЧЕН МЛЕЧ Д А Б Е С К И

ТОА НЕ Е СЕКОГАШ ЛЕСНО ДА СЕ БИДЕ НАЈДОБАР !
ПРВОКЛАСНИ ПЧЕЛНИ МАТИЦИ ОД МАКЕДОНСКАТА МЕДОНОСНА ПЧЕЛА И ВО 2016!

22 ГОДИНИ СО ВАС !

Цена:700 ден.

   

Објавен на: 15.02.2016
Feminist

Zdravo na site, najprvo sakam da ve pozdravam, da vi kazam deka jas sum feminist, dolgo vreme, i odluciv toa da go prikazam na mene ne samo vo razmisluvanja tuku i vo fizicki izgled. Ne sum tranny ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.02.2016
Oxygen concentrator 8 liter KS-OC8

Овој концентратор обезбедува повеќе кислород отколку повеќето други концентратори на кислород, со капацитет да обезбеди проток до 8 lpm (литри во минута) на кислород со висока чистота (90 – 95%)

Цена:40.000 ден.

   

Објавен на: 10.02.2016
СТОМАТОЛОШКИ И ХИРУРШКИ БИНОКУЛАРНИ ОЧИЛА ЗА ОПТИЧКИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ И LED СВЕТЛО КОМПАНИЈАТА ROSE MICRO SOLUTIONS (USA)

Стоматолошки и хируршки бинокуларен очила за оптички зголемување и LED светло компанијата ROSE MICRO SOLUTIONS (USA)
Најдобар избор за вас и за вашите очи.
ROSE MICRO SOLUTIONS (USA) Ви нуди го...

Цена:450 €

   

Објавен на: 02.02.2016
Prodavam stetoskop

Prodavam stetoskop, Amerikanski doktorski slushalici, profesionalni za slushanje shum i osetlivi tonovi.
Cena 800 dolari.
Telefon: 071487652

Цена:800 €

   

Објавен на: 31.01.2016
два професионални фризерски столици

два професионални фризерски столици, многу сочувани

Цена:120 €

   

Објавен на: 10.01.2016
Prodavam telesna vaga i laserski depilator

Prodavam vaga za telesna analiza runtastic nova,nekoristena.funkcii na vagata:merenje tezina,kaloriski potrebi,koskena masa, masti, kolicina na voda vo teloto,muskulna masa,bmi. cena 100 e
Prodav...

Цена:270 €

   

Објавен на: 24.12.2015
Фризерски салон

Фризерско студио вработува 2 фризерки со работно искуство на неопределено време. Вашите податоци доставете ги на stefanija_petrovska@hotmail.com или јавете се на 077 954-105

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.12.2015
Студио за масажа (masaza)

Ви нудиме релакс, спортска и медицинска масажа по поволни цени и промотивни пакети.
За повеке информации побарајте не на FaceBоок -Студио за масажа M&M

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 08.12.2015
Nadgradba na nokti

Gel na svoi nokti,gel na nalivni nokti i nivno ukrasuvanje

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 10.11.2015
pravam nadogradba na nokti

Pravam nadgradba na nokti so tips,gel na prirodni nokti i nalivni,drpiliranje i chupanje
povekje informacii na 078-366-785

Цена:450 ден.

   

Објавен на: 06.11.2015
Физиотерапевт/ Fizioterapevt

Дипломиран Физиотерапевт нуди физикална терапија во домашни услови.

*масажа кај вискок крвен притисок
*Лимфна дренажа

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.11.2015
Masaza i vezbi

Fizioterapevt vi nudi :

Masaza na grb - 300 denari
Segmentalna masaza - 200 denari

Цена:2.001.000 ден.

   

Објавен на: 05.11.2015
Masaza

Relax masazi sekoj den posle 18h. Cena po dogovor

Broj na telefon:075669128- Leo

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.11.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка