Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Fizioterapevt Diplomiran so licenca za rabota

Nudam sekakov vid na rehabilitacija pocnuvajki od mozocni udari,srcevi udari,skrsenici,vestacki kolkovi kolena i sekakov vid na masaza vo vasiot dom,odlicna cena odlicna usluga,grizete se za vaseto...

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 18.10.2015
Студио "Sensus"- Масажи, Депилација, Третмани, Шминка

Тимот на студио "Sensus" Ви нуди квалитетна, професионална масажа и депилација по поволни цени. Спортска, релакс, антицелулитна и сите останати видови на масажа за мажи и жени.
Отстранув...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 07.10.2015
Se otstapuva razraboten frizerski salon vo novo lisice

Dukanot se naoga na frekfentno mesto vo novo lisice,36 m,so zaseben prostor za depilacija ili solarium,poveke informacii na telefon

Цена:2.300 €

   

Објавен на: 29.09.2015
PRODAVAM NOV NEOTPAKUVAN BVLGARI AQUA 100ml

PRODAVAM NOV NEOTPAKUVAN BVLGARI AQUA POUR HOME ORIGINAL PARFEM
VO NASITE COSMO MARKETI I PARFIMERII SE PRODAVA ZA CENA OD 5000 DENARI,MOJA CENA E 4000 DENARI KESH !!!
KONTAKT
077/681-618

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 23.09.2015
KAMAGRA GEL - SPANSKA MUSICA

Kamagra gel-samponi,original vol 1,NEMA FALSA,7 kesica po 100mg - 13eur
Kamagra tablete-GOLD,4 tablete po 100mg - 12eur
Super kamagra tablete,NAJPOTENTNIJI,4 tablete po 160mg - 15eur
Kamagra sum...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 05.09.2015
PRODAVAM NOVI KOZMETICKI APARATI

NOVI KOZMETICKI APARATI NASE PROIZVOSTVO

Цена:220 €

   

Објавен на: 03.09.2015
Kozmeticki proizvodi od Avon i Oriflame

Prodazba na proizvodi od kozmetickite kompanii AVON i ORIFLAME.Pravime i naracki od istite.Custvuvajte se ubavo i mlado so najkvalitetnite kozmeticki produkti.
parfemi
nakiti
gerdani

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 22.08.2015
PRODAVAM NOVI KOZMETICKI APARATI

PRODAVAM NOVI KOZMETICKI APARATI OD NASE MAKEDONSKO PROIZVOSTVO: APARAT ZA TOPLA DEPILACIJA ZA TELO I LICE PARAVANI POLICI KREVETI I SE DRUGO STO E POTREBNO ZA EDEN KOZMETICKI SALON ZA PODETALNI ...

Цена:220 €

   

Објавен на: 22.08.2015
Medicinski skaf

Medicinska vitrina

Цена:2.500 ден.

   

Објавен на: 21.08.2015
Paravani

Paravani

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 21.08.2015
Laser za epilacija

Laser Monaliza za epilacija,brcki,kapilari,veni...

Цена:4.200 €

   

Објавен на: 21.08.2015
CO2 Laser

CO2 laser Luckystar model LS30

Цена:3.000 €

   

Објавен на: 21.08.2015
Medicinski krevet

Medicinski krevet

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 21.08.2015
Ginekoloski stol

Podvizen Ginekoloski stol so elektromotor

Цена:600 €

   

Објавен на: 21.08.2015
MAGNEZIUM HLORID mineral priroden Lek na 21 vek !!! PROCITAJ !!!

Magnezium Hlorid e priroden mineral dobien od isparuvanje na morskata sol, sodzri okolu 30% magneziujm i 70% hlorid.dragocen e poradi svojata sposobnost da lekuva mnogu zaboluvanja,go sprecuva proc...

Цена:650 ден.

   

Објавен на: 14.08.2015
NAOCARI-OCILA / НАОЧАРИ-ОЧИЛА

ПРОДАВАМ НОВИ ОЧИЛА за СОНЦЕ /СТАКЛО-ОГЛЕДАЛО/ - ФРАНЦИЈА.

КОНТАКТ: 075/ 584 501; 077/ 534 603; 078/ 956 419

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 09.08.2015
MEDITACIJA NAJNOVO POBEDETE GO STRESOT **PROCITAJTE**

- Pobedete go ednas STRESOT zasekogas vo vasiot zivot **GLAVEN PRICINITEL NA MNOGU NEIZLECLIVI BOLESTI,TUMURI,KANCERI ITN.**
- Zgolemete ja vasata sposobnost za ucenje i pamtenje **KORISNO ZA STUD...

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 05.08.2015
Четки за шминка

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
$25.92
За повеќе информации и нарачка посетете го следниот линк
http://goo.gl/vGmfdL

Цена:1.406 ден.

   

Објавен на: 31.07.2015
Soft gel Таблети за слабеење

Продажба на сите видови таблети за слабеење од програмата на SLIM LINE.Најефикасни резултати во борбата со килограмите веќе 9 години на нашиот пазар. Доставата до вашиот дом е наша работа.071 587 056

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.07.2015
livadski med

se prodava cist livadski med cena po dogovor

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка