Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Психолог, Парапсихолог и Советник

Откријте ја Вашата иднина и направете ја каква што Вие сакате да биде, закажете си термин за видовитост, бизнис, здравствени и други проблеми, кај парапсихолог, советник и експерт за енергетски бал...

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 20.05.2015
7. VASATA IZVALKANA, SKINATA OBLEKANA-UMETNICKI PREOBRAZENA VO NOVA


7. VASATA IZVALKANA, SKINATA OBLEKANA-UMETNICKI PREOBRAZENA VO NOVA
A.OPIS NA PROIZVODOT
Site nie imame skinata ili izvalkana obleka na odredeni mesta i ne ja nosime. No toj nedostatok jas ke g...

Цена:По договор

   

Објавен на: 18.04.2015
FRIZERSKI SALON "KRIS" (Porta Vlae)

Frizerskiot salon ima potreba od ucenicki i frizerka so ili bez rabotno iskustvo.

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.03.2015
Најефективен губење на тежината производ - Reductan

REDUCTAN губење на тежината апчиња (губење на тежината капсули) - гарантира најефикасен начин за брзо губење на тежината. Нашиот производ за намалување на телесната тежина е вашиот оружје против не...

Цена:30 €

   

Објавен на: 11.03.2015
Подобрете ја енергијата на Вашиот организам во рок од 3 дена

Три дена третмани на најсовремена Наночип технологија...Релаксирачко, оригинално, најсовремено, решете го Вашиот проблем...077/4440725

Цена:1.450 ден.

   

Објавен на: 02.03.2015
Средете ја проблематиката со триглицериди и холестерол

Најприроден, највкусен и најдобар начин да го средите проблемот со триглицеридите, холестеролот како и да ја зголемите својата енергија, очистите крвта,..се детоксифицирате...077/440725

Цена:725 ден.

   

Објавен на: 02.03.2015
lek za kamen vo bubreg

pravam lek za odsatranuvanje pesok i kamen od bubreg.zolcka,jetra i od mocnite kanali kontak tel: ZORAN 070 657 337i 077 912 855

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 19.02.2015
Prodavam malesevski borov katran

Продавам малешевски боров катран

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.02.2015
BTL aparat za fizikalna terapija

Ultrazvucen i laserski aparat za fizikalna terapija od najnovata tehnologija. Aparatot raboti na touch screen ,so memorirani dijagnozi , so upatsvo za rabota za sekoja dijagnoza i slika za istata. ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.02.2015
Физиотерапевтски услуги од дипломиран физиотерапевт

Дипломиран Физиотерапевт нуди физикална терапија во домашни услови.
-Секаков вид на медицинска масажа
*масажа кај вискок крвен притисок
*Лимфна дренажа

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.01.2015
Само сега! Брзо губење на тежината со Lipovon

Капсули за Брзи Ослабување LIPOVON стануваат се повеќе популарни и со зголемената побарувачка, главно поради својата брза акција, многу добри резултати за брзо губење на тежината, што се присутни в...

Цена:30 ден.

   

Објавен на: 23.01.2015
centar za bioenergija.sotirovski.ovlasten bioenergeticar.od referentiot.centar.vo.san.remo.italija.

Za neplodnost teski kanceri.kade redovnata medicina e nemokna.bolki od bilo koja priroda.edinstven lek sto e efikasen.e samo ..bioenergijata. TrbTrTrbTr.tretmsnite ne se napllakajat.treba da se ver...

Цена:По договор

   

Објавен на: 21.01.2015
Tecnost Dekang 10 ml za site Elektronski Cigari

Течности Деканг за сите модели на електронски цигари
Течности Деканг по атрактивни цени. Широк спектар на вкусови. Продаваме само на големо на многу добри цени.
0 - 999 pcs. - 0.50 €
1000 -...

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.01.2015
DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

Se prodava nov digitalen aparat za merenje krven pritisok, moznost za memorija do 90 merenja po korisnik, za dvajca korisnici so vreme I datum, indikator za baterija. TEL. 075 243 980

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 04.01.2015
Aparat za fizikalna terapija i za kozmetika

Aparat so elektro-stumilacii, so 6 vidovi na struja.Aparatot se koristi i za fizikalna terapija i za kozmetika- anticelulitni tretmani. Elektrodite koi sto se nanesuvaat na teloto se specijalno gum...

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.12.2014
Elektrotermalen krevet DR.Q

Ima namena za :
*Istegnuvanje i terapija kaj `rbetni deformiteti
*Istegnuvanje i terapija kaj problemi vo polovinata(limboisialgija,diskopatija); optimalna cirkulacija i celosna relaksacija na te...

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.12.2014
sok od kalinka

Сок од калинка - 100% без никакви додатоци, ладно цеден на преса. Сокот е замрзнат во 1,5 л и 0,5 л нови шишиња. Цена по шише = 300 МКД за 1,5л/100 МКД за 0,5л. Испорака насекаде во Македонија.За л...

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 03.12.2014
Сега е лесно да се изгуби тежина со Lipovon!

LIPOVON е 100% природен производ за многу лесно и брзо намалување на телесната тежина. Понекогаш е многу тешко да се губат телесната тежина, но со нашите губење на тежината производ Lipovon ќе губа...

Цена:30 €

   

Објавен на: 12.11.2014

Цена:20 €

   

Објавен на: 31.10.2014
Masazer za noze Severin

Prodavam skoro nov masazer za site koi imaat umorni i grubi noze, moze da se koristi i za detoksikacija na organizmot. Mnogu malku koristen, vo sovrsena sostojba.

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 13.10.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка