Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
RO Water Filter. РО (реверзна осмоза ) Филтер за Вода


!!! ДОСТАПНА ЦЕНА !!!
Директно увезено во македонија од фабрика.

Цена:198 €

   

Објавен на: 15.05.2017
Професионален куфер за шминкери

Продавам нов професионален мобилен куфер за шминки, за професионални шминкери. тел. 075 / 369 969

Цена:250 €

   

Објавен на: 07.05.2017
terapevtski krevet

krevetot pomaga pri fibromijalgija, Artritis, bolki vo zglobovi, migrena,bolki vo grbot, se koristi i kako masazer sodrzi negativni joni koi ja pomagaat funkcijata na vnatresnite organi.
Pojas sl...

Цена:1.600 €

   

Објавен на: 03.05.2017
Samo za onie sto sakaat da uzivaat so ubava korpulentna dama!

Samo za onie sto sakaat da uzivaat so ubava korpulentna dama! Dokolku sakas da uzivas so ubava korpulentna dama, kontaktirajme za poveke informacii na E-mail: obozavasekskorpulentna@yahoo.com

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 27.03.2017
пакет третмани за слабеење: 10 кавитации, 10 стимулации + членарина во теретаната со личен тренер + индивидуален начин на исхрана во

- 10 кавитации (времетраење на еден третман 40 мин.) во вредност од 10 000 ден.
- 10 стимулации (времетраење на еден третман 40 мин.) во вредност од 5 000 ден.
- членарина во теретана со личен тр...

Цена:2.500 ден.

   

Објавен на: 27.03.2017
пакет за слабеење од 5 кавитации, 5 стимулации и 5 алго пакувања

- 5 кавитации (времетраење на еден третман 40 мин.) во вредност од 5 000 ден.
- 5 стимулации (времетраење на еден третман 40 мин.) во вредност од 3 000 ден.
- 5 алго пакувања во вредност од 3000 ...

Цена:1.700 ден.

   

Објавен на: 27.03.2017
Frizerski salon KRIS

Frizerskiot salon ima potreba od ucenicki/ucenici frizeri koi imaat ambicija da se usovrsuvaat vo ovaa struka.
Telefon za kontakt: 070-305-935

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.03.2017
PROLONG,protiv predvremena ejakulacija

Prolong e priroden preparat,potpolno neskodliv,za site luge koi imaat problemi so predvremena ejakulacija. Ovoj medicinski problem sega ima resenie,a toa e Prolong!!! Osven toa,prolong se koristi i...

Цена:1.550 ден.

   

Објавен на: 02.03.2017
Finance in posojanje denarja

Zate posojilo težave ste prepovedane banka si Najdi več po težavo pridejo k nam damo posojila za ljudi in dober moralni značaj ob donosen projekt Email:anderssonhampus8@gmail.com

Цена:500.000 €

   

Објавен на: 01.03.2017
Geroviral

Prodavam apcinja I inekcii Gerovital za podetalni informacii kontaktirajteme na 070/489-270

Цена:60 €

   

Објавен на: 06.02.2017
Заводливи трепки

Професионален серум кој го поттигнува растот на трепките, ги храни, и на тој начин ги прави подолги и потемни. Серумот ги регенерира трепките и го поттикнува нивното растење. Веќе после една седм...

Цена:899 ден.

   

Објавен на: 26.01.2017

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.01.2017
ADCETRIS 50 mg - раствор за инфузија

Се продава раствор за инфузија ADCETRIS 50 mg по многу поволна цена. За подетални информации ве молам да ме контактирате на 071936135 или 078245797 .

ADCETRIS 50 mg (powder for concentrate for s...

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.12.2016
SOK OD ARONIJA

Prirodno ceden sok od organski proizvedena aronija koj ne sodrzi nikakvi dodatoci kako sto se ( voda,seker,korzervansi,vestacki boi i aromi i sl). Dostapni pakovanja imame od 0,2l=80den 0,75l= 20...

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 14.11.2016
медицинска масажа на грб и врат во Салон за масажа "Јапан"

40% попуст на медицинска масажа на грб и врат во Салон за масажа "Јапан" во вредност од 500 ден. по цена од 300 ден.

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 10.11.2016
cetka za feniranje

Rowenta cetka za feniranje so dve rotiracki cetki elektricna idealna za poklon ili za samostojno sreduvanje kako profesionalec

Цена:2.850 ден.

   

Објавен на: 30.10.2016
Стоп за алкохолизмот

Природен препарат за одвикнување од алкохолизам.Се става во храна без знаење на пациентот.Создава чуство на гадење спрема алкохолот и го смирува нервниот систем.

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.10.2016
Продавам CERAGEM COMPACT

ПРОДАВАМ CERAGEM COMPACT ТЕРМАЛЕН МАСАЖЕР СО АКУПРЕСУРНО ДЕЈСТВО

Цена:42.000 ден.

   

Објавен на: 29.09.2016
Турмалински појаси за крстот и половината

Серија турмалински производи Dr.Nature
Појасот Dr.Nature е создаден по јапонска технологија со употреба на турмалински кристали, трајни магнети, бамбусов јаглен и органски германиум. Четирите акти...

Цена:2.600 ден.

   

Објавен на: 27.09.2016
НАНО ЧЕТКИЦИ ЗА ЗАБИ - нано сребро, нано злато, нано нефрит

За максимално добри резултати користете ги Нано четките за заби WELLBEING со паста за заби Dr.Silver!
Знаете ли дека ...
Една од основните причини за проблемите во усната шуплина е забниот каме...

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 27.09.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка