Frizerski salon KRIS

ЦЕНА: По договор

Frizerski salon KRIS


Frizerskiot salon ima potreba od ucenicki/ucenici frizeri koi imaat ambicija da se usovrsuvaat vo ovaa struka.
Telefon za kontakt: 070-305-935Објавен на:
13.03.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Kristijan Manaskov
Објавен на:
13.03.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка