Продавам CERAGEM COMPACT

ЦЕНА: 42000 мкд

Продавам CERAGEM COMPACT


ПРОДАВАМ CERAGEM COMPACT ТЕРМАЛЕН МАСАЖЕР СО АКУПРЕСУРНО ДЕЈСТВОГрад:
Skopje
Телефон:
071 352 257
Објавен на:
29.09.2016

ЦЕНА: 42000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Aleksandar Veljanovski
Град:
Skopje
Телефон:
071 352 257
Објавен на:
29.09.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка