Гел- балсам со ѓаволски нокт – 250 мл

ЦЕНА: 325 мкд

Гел- балсам со ѓаволски нокт – 250 мл


Активни состојки: екстракт от дяволски нокът, глицерин.
Намена: Гел балсамот со Ѓаволски нокт содржи концентриран екстракт од ѓаволски нокт на гелна база. Се препорачува да се употребува при артритис, мускулна треска, и проблеми со локомоторниот систем, особено во областа на вратот, рамењата, крстот и екстремитетите.
Код: 51201
Цена: 325.00 ден.

Контакт: 078 610 785, 078 610 784
http://zdravje-ubavina.mysite.com/stolz1.htmlИме:
Град:
Скопје, цела МК
Телефон:
078 610 785
Објавен на:
27.09.2016

ЦЕНА: 325 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
SS & ES
Град:
Скопје, цела МК
Телефон:
078 610 785
Објавен на:
27.09.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка