100% природен сок од Калинка

ЦЕНА: По договор

100% природен сок од Калинка


100%природен исцеден сок од Калинки.Сокот од Калинка е еден од најмоќните природни антиоксиданси.Сокот има богат извор на калиум. А содржи и магнезиум, фосфор, калциум, железо, бакар. Од витамини содржи каротеноиди, витамини од групата Б и Ц-витамин.Град:
Валандово
Телефон:
077619777
Објавен на:
23.10.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Димитар Ж
Град:
Валандово
Телефон:
077619777
Објавен на:
23.10.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка