Помошни средства за машки и женски фертилитет

ЦЕНА: 10000 мкд

Помошни средства за машки и женски фертилитет


S-FEMME - female fertility and hormonal balance
Произведител: Фортекс Нутрасютикалс ООД гр. София 1362, ул. Прохладен кят 10 www. fortex.bg

Производот е наменет за подобрување на фертилитетот кај жените и го потпомага процесот на овулација, ја стимулира функцијата на јајниците и квалитетот на јајцеклетката и го подобрува хормоналниот баланс. Се препорачува од страна на гинеколози супспецијалисти ендокринолози за подобар фертилитет и хормонален баланс на партнери кои сакаат да имаат деца.

PROfertil за диетотерапија на мажи со нарушена плодност
Производител: LENUSPHARMA Innovative medicine Произведено во Австрија www.profertil.bg

Производот е наменет за подобрување на сперматогенезата. PROfertil е специјално изработен производ за подобрување на квалитетот на спермата на мажите.
Производите S-FEMME и PROfertil се препорачуваат за партнери кои сакаат да имаат деца и се земаат во исто време од страна на мажот и жената, според насоките на лекарот. Се земаат според дозите утврдени во упатството за користење во период од три месеци. Во кутиите бројот на единечни производи се намалени за 3.
Производите се набавени во Бугарија и на истите се забележани цените. Цената на S-FEMME за една кутија која содржи 30 кесички-додаток на храна со засладувач, изнесува 42,53 лева, а за 3 кутии цената 127,59 лева или 4,000 денари. Цената на PROfertil за една кутија која содржи 180 капсули изнесува 295,61 лев или 9,200 денари.Град:
Скопје
Телефон:
075367724
Објавен на:
12.10.2019

ЦЕНА: 10000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Марија Савеска
Град:
Скопје
Телефон:
075367724
Објавен на:
12.10.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка