Се продава чист калиум цијанид 99,98% (Течност, прав и апчиња).

ЦЕНА: 130 €

Се продава чист калиум цијанид 99,98% (Течност, прав и апчиња).


Ние произведуваме и дистрибуираме калиум цијанид, кој е безбојно кристално соединение со формулата KCN. Наш приоритет е задоволството на клиентите, односно дискретно пакување и краткорочна испорака до нивните препорачани дестинации. нудиме калиум цијанид во форма на прав, цилиндрична таблета и капсули. Секоја таблета тежи 250 грама. Калиум цијанид е отровно неорганско соединение со формулата KCN. Ова безбојно кристално соединение, слично по изглед на шеќерот, е многу растворливо во вода. Повеќето KCN се користи во ископување злато, органска синтеза, чистење накит и галванизација. Можеме да ви понудиме оценка со многу добра стапка KCN 99,98%. Можеме да прифатиме и многу мали нарачки за лабораториска употреба. ве молиме контактирајте не за повеќе детали на (morganchemicals200@gmail.com). со нетрпение очекуваме да ги поздравиме вашите нарачки.

Контактирајте не сега за да купите

За повеќе информации, прашања и цени:

Телеграма/ WhatsApp/Viber: +237653723994

Е-пошта: morganchemicals200@gmail.com.

Веб-страница: * ТЕКОВНО ВО РЕКОНСТРУКЦИЈА *Град:
all city
Телефон:
1684268963
Објавен на:
01.03.2022

ЦЕНА: 130 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
morgan chemicals
Град:
all city
Телефон:
1684268963
Објавен на:
01.03.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка