Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Велес

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
{WHATSAPP:: 2348069638919} s6,s6 edge,s5,iphone 6,6 plus,5s,ps4,HTC M8,Sony Xperia Z3

SAMSUNG S6/EDGE $500, APPLE IPHONE 6 $400, APPLE IPHONE 5S $300, SAMSUNG S5 $300, SAMSUNG NOTE 4 $400, SONY XPERIA Z3 $350 (WHATSAPP:: +2348069638919)

PROMOTION BUY 2 GET 1 FREE + 30% DISCOUNT I...

Цена:250 ден.

Велес
 

Објавен на: 10.06.2015

Цена:400 €

Велес
 

Објавен на: 04.05.2015
Samsung Galaxy S6 Htc One M9 Apple Iphone 6

Сите се отклучи запечатена во кутија SIM бесплатно активира со гаранција директно од производителот

HTC Еден M9 М8
Samsung Галакси S6

Цена:400 €

Велес
 

Објавен на: 26.04.2015
Acer Liquid E700 Trio

Acer Liquid E700 Trio ima svu savršen smartphone: veliki ekran, dok preostalih kompaktan, visoke performanse i ultra dizajn. Pod uvjetom da za sve namjene, osigurava bogato iskustvo, fotogra...

Цена:300 ден.

Велес
 

Објавен на: 19.08.2014
BBM PIN: 29DF1BAE New BB Porsche Design P9981 24k Gold/Samsgung Note III&iPhone 5 64GB 24k Gold

The Phones are Original Brand new Factory Unlocked and comes with 2 Year warranty and can be use with any SIM card world wide. No activation required.

Blackberry Porsche Design P9981 24k Gold pl...

Цена:500 ден.

Велес
 

Објавен на: 23.09.2013
Supply Unlocked iPhone 5 - 4S ( Latest Version)

Supply Unlocked iPhone 5 - 4S ( Latest Version)

We offer high-quality products at competitive prices. All of our products are brand new, never used, never rebuilt. We maintain multiple-supplier ...

Цена:500 ден.

Велес
 

Објавен на: 16.03.2013
Samsung S III / Note II,Apple iPhone 5 / 4S 64gb,BlackBerry Porsche P9981/ Z10, Buy 3units and Get 1units For FREE

DETAILS BELOW:
Name : AHMED ALI MOHAMMED
Blackberry Pin : 232457C1
Email : worldbinlimited@gmail.com

Цена:400 €

Велес
 

Објавен на: 20.02.2013
Apple iPhone 5 64GB White

Brand New UNLOCKED APPLE IPHONE, S

Apple iPhone 5 64GB White

Цена:650 €

Велес
 

Објавен на: 26.11.2012
nokia x6 16 gb

prodavam nokia x6 16 gb,dobro socuvan,malku koristen,itno...

Цена:5.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 08.10.2012
Samsung Галакси s3

пакет Содржина

* 1 Samsung Галакси S3 Телефон
* 1 полнач

Цена:300 €

Велес
 

Објавен на: 23.08.2012
for sales Brand new Apple iphone 4s 64GB cost $350USD

Specials :Available New iphone 4S/4G Unlocked, Firmware 4.0 (Beta) with 1 year Apple International warranty.
Shipping details: FeDEx,DHL & UPS International Express Delivery worldwide.

I-PHONE

Цена:350 €

Велес
 

Објавен на: 16.07.2012
IPHONE 4S 32G

Мобилниот е бела боја нов во кутија.купен е од америка сеуште не конфигуриран и декодиран а имам и сметка за прилог

Цена:5.000 €

Велес
 

Објавен на: 16.06.2012
Се продава телефон HTC Hero (декодиран)

HTC Hero (T-mobile G2 Touch) декодиран, црн, одлично зачуван, модуван. 5MP камера, ВИ-ФИ, мулти тач... Повеќе спецификации за телефонот можете да прочитате на: http://www.gsmarena.com/htc_hero-2861.php

Цена:5.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 03.06.2012
Apple iPhone 4S 32GB

1 Apple iPhone 4S Phone 1 Charger 1 Data Cable 1 Handsfree 1 User\'s GuideNetwork Quadband GSM 850/900/1800/1900Size Dimensions 115.2 x 58.6 x 9.3 mmNet Weight 140 gDisplay ...

Цена:600 ден.

Велес
 

Објавен на: 09.05.2012
nokia 2720

prodavam nokia 2720. 1 god staro ,mn zacuvano i ispravno , sonego odat slusalki . samo nemam polnac za zamena moze za nokia c1,c2-00 za cista zamena . i raboti na site kartici . i telefonot nema ma...

Цена:2.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 21.02.2012
NOKIA N96

Prodavam NOKIA N96!

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 18.02.2012
For sale:Apple iPhone 4G 32Gb,Apple Iphone 4S 32GB/64GB


We sell and supply Original Brand New Product here in our company in factory sealed in the box with complete accessories.

Contact Details:

Цена:200 €

Велес
 

Објавен на: 14.02.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка