Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
F/S... Apple iPhone 6/6Plus/Samsung Galaxy S4

All Products are brand new original factory unlocked sealed and comes with is full complete accessories and warranty.

APPLE:

Цена:500 €

Гевгелија
 

Објавен на: 22.04.2015
Sony Xperia E1 nov so garancija

Prodavam nov Sony Xperia E1 so garancija od ONE za 4300 den. Druga opcija e Motorola Moto E za istata cena. Istotaka prodavam I nov Alcatel 1030 so garancija od ONE za 700 den, i koristen Alcatel C...

Цена:4.300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.04.2015
Mobilni

Site se so mal defekt

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 10.04.2015
Злато Apple iPhone 6Plus 128GB (отклучен)


Златниот Apple iPhone 6 Плус 128GB (отклучен) е сосема нов, отклучен, а сепак запечатени со сите произведени додатоци во оригиналната кутија со 14months меѓународна гаранција.

Бренд: Apple

Цена:500 €

Берово
 

Објавен на: 08.04.2015
IPHONE

SE PRODAVA ILI menuva dajte ponuda iphone 3 kontakt ( 078-335-850 )

Цена:1 ден.

Свети Николе
 

Објавен на: 07.04.2015
Buy iPhone 6,6plus 5S,Galaxy S4,iPad AIR 128GB,PS4,Xperia Z1,BB Q10

Contact us For Order Place via Email Address in below manner if you are interested in buying any of our product.

Sales Manager: Majid Rashid

Цена:250 €

Берово
 

Објавен на: 04.04.2015
micro sd 64 gb originalni i provereni+podarok citac

najbrzata klasa na memeoriski MOZE I PROBA

Цена:900 ден.

Штип
 

Објавен на: 04.04.2015
Gps navigacija

Instaliram gps navigacija so site mapi i ulici za cela makedonija i evropa za site android telefoni i tableti

Цена:300 ден.

Кичево
 

Објавен на: 31.03.2015
Samsung Galaxy Note 4-S6-S5-Note3(www.sarabisphones.net)Whatsapp,+254710800603

ASSALAMU ALAIKUM SARABIS PHONES® NOW OFFER @ CRAZY PRICE & UNBEATABLE PRICE!!!

SEASON DEALERS:For Both Wholesale/Bulk and Retail Price.
Wholesale/Bulk and Retail

Цена:300 €

Куманово
 

Објавен на: 28.03.2015
Apple iPhone 6 &6plus,5s 16GB-128GB(www.sarabisphones.net)Whatsapp,+254710800603

ASSALAMU ALAIKUM SARABIS PHONES® NOW OFFER @ CRAZY PRICE & UNBEATABLE PRICE!!!

SEASON DEALERS:For Both Wholesale/Bulk and Retail Price.
Wholesale/Bulk and Retail

Цена:350 €

Гостивар
 

Објавен на: 28.03.2015
iphone 4s 32 giga

telefonot e potpolno nov kupen e pred 2 meseci od germanijaznaci potpolno nov od amazon.de nema na nego nitu edna grebnatina moze da se nosi vo bilo koj servis za mobilni da se proveri telefonot ...

Цена:190 €

Кичево
 

Објавен на: 28.03.2015
sony ericsson k 800i

telefonot e vo odlicna sostojba nema nitu edna maana na nego dzojstikot raboti odlicno drzi 4 dena baterija odlicen telefon za malku pari

Цена:1.500 ден.

Кичево
 

Објавен на: 28.03.2015
telefoni

site telefoni se vo odlicna sostojba nikogas ne se servisirani 3 te telefoni drzat baterija 5 do 6 dena a nokiata crven drzi 3 dena so nova baterija telefonite moze i oddelno cena za komplet 3500

Цена:3.500 ден.

Кичево
 

Објавен на: 28.03.2015
sony ericsson neo

telefonot e vo besprekorna sostojba od prv gazda ne e nikogas servisiran so nego odi 4 giga sd kartica plus nova baterija koja drzi 4 do 5 dena starata odi gratis drzi 2 dena ve molam bez zameni

Цена:4.000 ден.

Кичево
 

Објавен на: 28.03.2015
LG E400

Се продава мобилен телефон, марка LG E400, помалку од две години користен, андроид оперативен систем, без дефекти, 3 MP камера. Работи само со VIP картичка.

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.03.2015
LG T385 во одлична состојба

Телефонот е во одлична состојба, нема кварови, без гребаници, нема андроид, тач екран, користен само една година. Работи само со VIP картичка.

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.03.2015
mobilen telefon

Se prodava mob. Telefon huawei y530 ,Polnac i slusalki. Telefonot e so 5mega pix. Kamera i blic. Ima i oredna kamera.memorija 4gb i 512ram.boja crna i raboti so karticka od t mobile. Cena 5000.tele...

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.03.2015
OVATION studio-GPS uredi_mobilni telefoni-ostanato-NOVA CENA

ЗА ДА се ОСПОСОБАТ -НОВАТА ЦЕНА е 3 ПАТИ ПОВИСОКА од РЕДОВНАТА и изнесува 1800 ДЕНАРИ (како во сервисите во Скопје)

____НАПОМЕНА ------ ВНИМАВАЈТЕ КАДЕ ГИ НОСИТЕ ВАШИТЕ УРЕДИ ЗА АМАТЕРИТЕ ДА НЕ ...

Цена:1.800 ден.

Битола
 

Објавен на: 25.03.2015
OVATION studio -GPS navigacija za iPHONE + JAILBREAK

ОРИГИНАЛЕН КВАЛИТЕТ , БРЗА-СИГУРНА-ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА
6 ГОДИШНО ИСКУСТВО и 3000 ЗАДОВOЛНИ КЛИЕНТИ

▀▄▀▄▀ОВАТИОН студио▀▄▀▄▀ Member of *MoDaCo* group

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 25.03.2015
OVATION studio -GPS navigacija za WINDOWS MOBILE telefoni

НИСКИ ЦЕНИ , ОРИГИНАЛЕН КВАЛИТЕТ , БРЗА-СИГУРНА-ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА
6 ГОДИШНО ИСКУСТВО и 3000 ЗАДОВOЛНИ КЛИЕНТИ
Oдсега можете да не контактирате и преку ЗЛАТНА КНИГА

Цена:200 ден.

Битола
 

Објавен на: 25.03.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка